Alle Artikel anzeigen

Спеціальний випуск: Україна

26.02.2022

Сьогодні похмурий день для міжнародного права, для міжнародного миру і безпеки, і для всіх, хто вірить у заснований на нормах глобальний порядок. Ми всі усвідомлюємо, що міжнародне право не є досконалим – це було і залишається основною мотивацією для ведення цього блогу. Як молоді дослідники в міжнародному праві, ми твердо віримо в конструктивний, відкритий, критичний і прозорий академічний дискурс. Це те, що ми намагаємося робити на voelkerrechtsblog.org щодня, і ми намагаємося робити це в інклюзивно і неупереджено.

Події 24 лютого 2022 року, однак, закликають нас на мить відмовитися від цієї ролі модераторів і відкрито засудити порушення міжнародного права: почавши наступальні військові дії проти України, порушуючи її територіальну цілісність і суверенітет, а також відверто порушуючи основоположні принципи і цілі Статуту Організації Об’єднаних Націй, Російська Федерація відверто вчинила акт агресії. Досягнення, які міжнародне право зробило після Другої світової війни, включаючи створення системи заснованоі на нормах глобального порядку або колективної безпеки на європейському континенті, знаходяться під загрозою.

Нинішні події глибоко тривожні – і тому ми не будемо мовчати: ми назіваємо це кричущим порушенням міжнародного права і рішуче засуджуємо військову кампанію, яка зараз розгортається Російською Федерацією проти України.

Головною метою міжнародного права залишається забезпечення миру і безпеки – це також залишається нашою метою на форумі, займаючись міжнародним правом, і ми залишаємося глибоко віддані цій поважній місією.

 

Редакційна команда

Artikel drucken

Schreibe einen Kommentar

Wir freuen uns, wenn Du mit den Beiträgen auf dem Völkerrechtsblog über die Kommentarfunktion interagierst. Dies tust Du jedoch als Gast auf unserer Plattform. Bitte habe Verständnis dafür, dass Kommentare nicht sofort veröffentlicht werden, sondern von unserem Redaktionsteam überprüft werden. Dies dient dazu, dass der Völkerrechtsblog ein sicherer Ort der konstruktiven Diskussion für alle bleibt. Wir erwarten, dass Kommentare sich sachlich mit dem entsprechenden Post auseinandersetzen. Wir behalten uns jederzeit vor, hetzerische, diskriminierende oder diffamierende Kommentare sowie Spam und Kommentare ohne Bezug zu dem konkreten Artikel nicht zu veröffentlichen.

Deinen Beitrag einreichen
Wir begrüßen Beiträge zu allen Themen des Völkerrechts und des Völkerrechtsdenkens. Bitte beachte unsere Hinweise für Autor*innen und/oder Leitlinien für Rezensionen. Du kannst uns Deinen Text zusenden oder Dich mit einer Voranfrage an uns wenden:
Abonniere den Blog
Abonniere den Blog um regelmäßig über neue Beiträge informiert zu werden, indem Du Deine E-Mail-Adresse in das unten stehende Feld einträgst.