See all articles

Спеціальний випуск: Україна

26.02.2022

Сьогодні похмурий день для міжнародного права, для міжнародного миру і безпеки, і для всіх, хто вірить у заснований на нормах глобальний порядок. Ми всі усвідомлюємо, що міжнародне право не є досконалим – це було і залишається основною мотивацією для ведення цього блогу. Як молоді дослідники в міжнародному праві, ми твердо віримо в конструктивний, відкритий, критичний і прозорий академічний дискурс. Це те, що ми намагаємося робити на voelkerrechtsblog.org щодня, і ми намагаємося робити це в інклюзивно і неупереджено.

Події 24 лютого 2022 року, однак, закликають нас на мить відмовитися від цієї ролі модераторів і відкрито засудити порушення міжнародного права: почавши наступальні військові дії проти України, порушуючи її територіальну цілісність і суверенітет, а також відверто порушуючи основоположні принципи і цілі Статуту Організації Об’єднаних Націй, Російська Федерація відверто вчинила акт агресії. Досягнення, які міжнародне право зробило після Другої світової війни, включаючи створення системи заснованоі на нормах глобального порядку або колективної безпеки на європейському континенті, знаходяться під загрозою.

Нинішні події глибоко тривожні – і тому ми не будемо мовчати: ми назіваємо це кричущим порушенням міжнародного права і рішуче засуджуємо військову кампанію, яка зараз розгортається Російською Федерацією проти України.

Головною метою міжнародного права залишається забезпечення миру і безпеки – це також залишається нашою метою на форумі, займаючись міжнародним правом, і ми залишаємося глибоко віддані цій поважній місією.

 

Редакційна команда

Print article

Leave a Reply

We very much welcome your engagement with posts via the comment function but you do so as a guest on our platform. Please note that comments are not published instantly but are reviewed by the Editorial Team to help keep our blog a safe place of constructive engagement for everybody. We expect comments to engage with the arguments of the corresponding blog post and to be free of ad hominem remarks. We reserve the right to withhold the publication of abusive or defamatory comments or comments that constitute hate speech, as well as spam and comments without connection to the respective post.

Submit your Contribution
We welcome contributions on all topics relating to international law and international legal thought. Please take our Directions for Authors and/or Guidelines for Reviews into account.You can send us your text, or get in touch with a preliminary inquiry at:
Subscribe to the Blog
Subscribe to stay informed via e-mail about new posts published on Völkerrechtsblog and enter your e-mail address below.